Ošetrenia tváre a dekoltu

NOVINKA

Remodeling Face ®

od 170€

Najmodernejšia bio-elektroterapia na docielenie individuálnych ošetrení a výsledkov, "šitých klientom na mieru".

Remodeling Face ® Machine a exkluzívne produkty Biologique Recherche sa vzájomne dopĺňajú a zlepšujú výsledky ošetrenia tváre aj tela.

Viac o Remodeling Face ®

Fáza ošetrenia - tvar a dekolt
Coctail d'Actifs Régénérants

Micro-Puncture Lab ©

od 180€

Mezoterapia aplikáciou séra Coctail d'Actifs Régénérants pomocou mikroihličiek o veľkosti 0,25mm prístrojom Micro-Puncture Lab ©

Coctail d'Actifs Régénérants je revitalizačné a regeneračné sérum. Určený pre hĺbkovú stimuláciu. Redukuje jemné vrásky a linky, stimuluje bunkovú regeneráciu. Chráni pleť  pred negatívnymi účinkami voľných radikálov. Zlepšuje tonus a textúru pleti.

Viac o Micro-Puncture Lab

Le Soin Lissant

od 130€

Ide o kozmetické antistresové ošetrenie par excellence. Produkt, ktorý sa pri tomto ošetrení používa, je bohatý na Omega 3, kyselinu hyalurónovú a proteíny hodvábu, Vaša pleť bude vyhladená a jemná.

Objednať

Lift C.V.S.

od 120€

Toto ošetrenie umožňuje manuálny lifting tváre.Spoločne s vyhladzujúcimi, vibračnými a modelujúcimi pohybmi, krásne obnovuje kontúry tváre.

Objednať

Seconde Peau

NOVINKA!!! v profesionálnom ošetrení Biologique Recherche

od 200€

Ide o regeneračné a liftingové ošetrenie, ktoré využíva elektrospinningovú masku s 80% kyselinou hyalurónovou.

Objednať

Masque Exfoliant P50 Visage

od 120€

toto ošetrenie vyhladzuje a vyrovnáva pleť, ktorá stratila svoj lesk a má skoony k nerovnomernej pigmentácii.

 

Objednať

Masque aux Acides de Fruits

od 90€

Pri tomto ošetrení sa vďaka použitiu ovocných kyselín čistí a obnovuje keratinizovaná pleť.Je vhodné pre silnú a zrelú pleť.

 

Objednať

Ošetrenie MC 110

od 100€

Produkt Lotion MC 110 je ako jediný používaný pri ošetreniach vhodný aj na domácu starostlivosť. Exfoliuje a tonizuje epidermis, vyhladzuje vrásky a používa sa ako doplnok produktu P50.

Objednať

Ďalšie ošetrenia , ktoré ponuka Ambasáda krasy:

  • Booster Soin Toleskin (citlivá pleť) od 180 €
  • Soin Taches Pigmentaires (pleť s pigmentáciou) od 140 €
  • Soin Sebo-Reequilibrant (mastná pleť) od 90 €
  • Booster Soin Oxygenant VIP O2 (okysličujúce ošetrenie) od 120 €
  • Soin Biosenzible/ Anti -Rosacea (ošetrenie zamerané na citlivú pleť so sklonom k rozacei) od 90 €
  • Všetky ošetrenia v Ambasáde krásy sú aplikované na mieru po predošlej konzultácii s odborne vyškolenou kozmetičkou.
  • Pracujeme výhradne so značkou Biologique Recherche
  • Ceny platné od 1.2.2023

viac o ošetrení tváre a dekoltu

čistiace mlieko + lotion P50 + maska

Inicializačná fáza

Behom inicializačnej fáze sa pleť pripravuje a čistí, aby sa obnovily prirodzené regeneračné vlastnosti epidermis.

Inicializačná fáza je kľúčová časť met´dy Biologique Recherche. Behom nej je epidermis dôkladne vyčistená, vyrovnaná a jemneexfoliovaná a jej proteo-lipidový film sa obnovuje. Nečistoty a odumreté bunky sa postupne odvádzajú na povrch, kde sú odstránené.

Po tejto fáze, ktorá zahŕňa odstranenie make-upu, nasledne jemnou exfoliáciou a maskou je pleť pripravená na fázu ošetrenia. 

Viac o inicializačnej fáze pre tvár a dekolt

tvár a dekolt
FACE CARE PRODUKTY

Čistiace mlieka

Čistiace mlieka Biologique Recherche odstraňujú všetok make-up a všetky stopy nečistôt. Aplikujú sa rovnako ako krémy masážou (postupne od krku hore k tvári, aby boli odstránené nečistoty z tváre, krku a dekoltu. Oplachujú sa navlhčeným vatovým tampónom.  Aktívne látky zahajujú proces kozmetického ošetrenia a zanechávajú pleť jemnou a sviežou. Čistiace mlieka sa používajú ako základ pri každom ošetrení  BR a to každý deň ráno a večer. S odstraňovaním make-upu by sa malo začínať v okolí očí za použitia čistého odličovacieho tampónu.

produkty pre čistenie


Efekt: čistí a zjednocuje pleť, ideálne pre pleť v mestskom prostredí.

Lait VIP O2

Čistiace mlieko bojuje proti vplyvom znečistenia a odstraňuje nečistoty, skludňuje epidermis, rozjasňuje a zjednocuje pleť. Je vhodná pre osoby vystavené nepriaznivému a vysušujúcemu ovzdušiu, znečisteniu alebo pre tých, ktorý často cestujú. Doporučené pre devitalizovanú a stresu vystavenú pleť.


Efekt: odstraňuje make-up, skludňuje, tonizuje a hydratuje.

Eau Micellaire Biosensible

Jemné micelárne zloženie produktu kombinuje hydratačné a tonizačné účinky spolu so skludňujúcim a čistiacim efektom. PLeť je po aplikácii svieža, čistá bez toho, aby prišlo k destabilizácii hydrolipidového filmu. Ideálna pre citlivý, reaktívny a oslabený Skin Instant ®.

Efekt: jemne odstraňuje nečistoty a make-up a rešpektuje hydrolipidový film pleti.

Lait U

Osviežujúce čistiace mlieko založené na mastnej báze rešpektuje prirodzené hydratačné procesy pleti.

Odporúčané pre mladú, normálnu pleť, kombinovanú alebo seborrhoickú pleť.


Efekt: čistí a hydratuje.

Lait E.V.

Skludňujúce čistiace mlieko jemne odstraňuje nečistoty a rešpektuje prirodzene hydratačné procesy pleti. Dodáva pleti celkový pocit zdravia a zanecháva ju zamatovo hebkú na dotyk. Doporučené pre dehydratovanú a devitalizovanú pleť.


Efekt: jemne odstraňuje make-up z očného okolia.

Solution Demarquillante pour les Yeux

Solution Demarquillante pour les Yeux rozpúšťa a odstraňuje make-up, dokonca i vodeodolné typy. Jeho skludňujúce, nemastné, hypoalergénne zloženie rešpektuje delikátne očné okolie.
Čistiace mlieka
Inicializačná fáza

Balančné exfolianty

P50, P50V a P50W sú vyrovnávacie exfolianty, ktoré sú jedinečným produktom 30 ročných úvah a skúseností. Vyrovnávací exfoliant P50 urýchluje prirodzený proces exfoliácie epidermis a rekonštrukciu epidermálnej ochrany. Spevnená epidermis tak môže plniť svoje ochranné funkcie, zvyšovať vlastný regeneračný potenciál pleti.

Lotion P50, náš najslávnejší a najvyhldávanejší produkt, je základom ošetrenia pleti produktami Biologique Recherche. Všetky ošetrenia produktami Biologique Recherche, či už doma alebo v salóne, vždy začínajú tzv. "P50 rituálom". Používa sa ráno a večer. Jemne exfoliuje pleť, reguluje nadmernú sekréciu mazu, hydratuje a pomáha udržiavať kyslé pH pleti. Pôsobí ako prevencia a ošetruje vrastené chĺpiky, aj preto je ideálna pre starostlivosť pred a po holení.

produkty pre exfoliáciu


Efekt: jemne exfoliuje a vyrovnáva epidermis.

Lotion P50W

Najjemnejšie exfoliant s receptúrou bohatou na protizápalové aktívne látky. Doporučené pre jemný, citlivý Skin Instant®.


Efekt: jemne exfoliuje a vyrovnáva epidermis.

Lotion P50

Jemný,  vyrovnávaci exfoliant, odporúčaný pre seboroickú a/alebo nadmerné keratinizovanú Skin Instant ®. Efekt: jemne exfoliuje a vyrovnáva epidermis.


Efekt: jemne exfoliuje a vyrovnáva epidermis.

Lotion P50V

Jemný, vyrovnávacia exfoliant, bohatý na vitamíny, tonizuje a rozjasňuje pleť. Doporučené pre málo tonizovanú alebo devitalizovanú Skin Instant®.


Efekt: jemne exfoliuje a vyrovnáva epidermis, rozjasňuje a zjednocuje odtieň.

Lotion P50 PIGM 400

Jemný vyrovnávaci exfoliant, poskytujúci cielené riešenie pre pigmentovanú a mdlú Skin Instant®.


Inicializačná fáza

Špecifické exfolianty

Tieto produkty môžu svojím objem dodávajúcim efektom doplňovať P50 (MC110), alebo môžu byť používané miesto P50  (Lotion Alpha Kérato-Régulatrice) a sú určené k ošetreniu čiastočne devitalizovaného alebo keratinizovaného Skin Instant®Lotion MC 110

Táto reštrukturalizujúca pleťová voda exfoliuje a tonizuje epidermis a tiež vyhladzuje ryhy a vrásky. Používa sa ako doplnok P50.

Lotion MC 110 No1:

Odporúčame pre normálnu pleť

Lotion MC 110 No2:

Odporúčame pre silnú, povädnutú pleť

 Lotion Alpha Kérato Régulatrice

Pleťová voda obsahujúca ovocné kyseliny exfoliuje a obnovuje epidermis. Doporučená pre devitalizovanú, keratinizovanú alebo povädnutú pleť.

Inicializačná fáza - tvar a dekolt
FACE CARE PRODUKTY

Čistiace a stabilizujúce masky

Sú posledným produktom, ktorý sa aplikuje pred fázou ošetrenia. Obsahujú vysoké koncentrácie aktívnych látok, ktoré vyrovnávajú a čistia epidermis a prispievajú k zachovaniu výsledkov dosiahnutých počas inicializačnej fáze. Obsahujú esenciálne mastné kyseliny, ktoré dopĺňajú protoeolipidový film pleti po exfoliácii a pripravujú pleť na prijatie ďalších produktov aplikovaných počas fáze ošetrenia.

Na rozdiel od ostatných kozmetických firiem Biologique Recherche používa masky uprostred programu starostlivosti o pleť a nikdy nie na konci.

Takýto postup je zvolený zámerne, aby aktívne látky použité behom fáze ošetrenia neboli odstránené spoločne s maskou.

k produktom


Efekt: rozjasňuje pleť, predlžuje účinok make-upu.

L'Eauxygénante

Okysličujúca hmla

Hydratujúca, antioxidačná okysličovacia hmla stimuluje epidermis a zahaľuje  ju do ochranného závoja. Obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu A a C získaných z pomaranča a kiwi, rovnako tak výťažok z plesnivca alpského, ktorý silne pôsobí proti voľným radikálom a zvláštny okysličujúci komplex Biologique Recherche. Tento sprej na tvár rešpektuje kyslé pH epidermis. Doporučené pre všetky typy pleti.


Efekt: Eliminuje prebytok mazu bez podráždenia a dehydratácie epidermis.

Masque Bain de Plantes

Vďaka 13 aktívnym ingredienciám poskytuje masque Bain de Plantes jemný čistiaci efekt a pomáha regulovať prebytok mazu. Epidemis je po ošetrení vyrovnaná a hĺbkovo vyčistená.


Efekt: okamžite pomáhá proti pocitu napnutia. Upokojuje, zjemňuje a rozjasňuje pleť.

Masque Biosensible

Osvežujúca, luxusná krémová maska je bohatá na mastné kyseliny, kyselinu hyaluronovú, protistresujúce látky a výnimočný okysličujúci komplex Biologique Recherche.
Jeho receptúra obsahuje vysoké koncentrácie aktívnych látok známych svojou vysokou znášanlivosťou. Upokojuje a zjemňuje pleť. Doporučené pre dehydratovanú citlivú a reaktívnu pleť.


Efekt: rozžiari, tonizuje a osviežuje pleť.

Masque Vivant

Vyrovnávacia maska ​​par excellence. Obsahuje vysoké koncentrácie výťažkov z kvasníc, uhorky a orecha virgínskeho, známe pre ich vlastnosti, ktoré čistia pleť.  Doporučené pre seboroickú povädnutú a /alebo málo tonizovanú pleť.


Efekt: zanecháva pleť krásne jemnú a žiarivú.

Masque VIP O2

Okysličujúce a hydratujúce ošetrenie pôsobiace proti vplyvom  znečistenia, obnovuje žiarivosť a jas pleti, vystavenej stresu a nedostatku kyslíka. Jej zloženie je bohaté na hydratujúce rastlinné látky a obsahuje osobitné okysličujúci komplex Biologique Recherche, ktorý podporuje epidermálnu regeneráciu a revitalizuje pleť (chýba makcen). Je ideálny pre upokojenie slnkom spálenej pleťou a je možné ju pred aplikáciou nechať v chladničke. Nanáša sa v silnej vrstve, aby upokojila pleť. Doporučené pre povädnutú, unavenú a / alebo stresu vystavenú pleť.


Efekt: zjednocuje a rozjasňuje pleť.

Biomagic Mask

Energizujúca maska ​​je vyrobená z presne prepracovaného pomeru minerálnych a pozemských látok. Pleť  zanecháva čistú, hebkú a žiarivú. Doporučené pre devitalizovanú a/alebo málo tonizovanú pleť.


Efekt: vyhladzuje vrásky a jemné ryhy a zjednocuje pleť.

Masque Creme Biofixine

Tonizujúce ošetrenie pôsobiace proti vráskam je rovnako maskou aj krémom. Ide o nový multifunkčný produkt, ktorý tonizuje a vyhladzuje epidermis. Zanecháva pleť  neuveriteľne upokojenú. Doporučené pre devitalizovanú pleť, vykazujúcu viditeľné známky starnutia.


Efekt: zanecháva pleť rozžiarenú a sviežu

Cold Mask

Cold Mask je skludňujúca čistiaca peelingová maska. Je bohatá na jemne rozomleté riasy rodu laminaria a diatomacea. Odporúčané pre seborrhoickú pleť.


Efekt: obnovuje kontúry tváre

Seconde Peau

Regeneračné a liftingové ošetrenie využívajúce elektrospinningovú masku s 80% kys.hyaluronovou lekárskej kvality. Odporúčané pre všetky typy zlatého Skin Instant ® poznamenaného známkou stárnutia.

Čistiace mlieka
quintessential sérum + targeted sérum + krém + finishing sérum

Fáza ošetrenia

Ošetrenie, aplikované počas tejto fundamentálnej fázy, je koncipované tak, aby pleť  zostala krásna a rozžiarená.

Táto fáza je najúčinnejšia časť programu Biologique Recherche starostlivosti o pleť.
Produkty, používané počas ošetrenia, obsahujú vysoké množstvo rastlinných morských a biologických výťažkov. Pri ich použití v súlade s metódami Biologique Recherche vyrovnávajú, hydratujú a revitalizujú epidermis. Aktívne látky pôsobia postupne tak, aby zlepšili kvalitu pleti a zanechali ju jasnú a rozžiarenú.

Viac o fáze ošetrenia pre tvár a dekolt

tvár a dekolt
Fáza ošetrenia

Quintessential serums

Quintessential séra sú najčistejšie výrobky z rady produktov Biologique Recherche. Obsahujú iba aktívne látky ako aminokyseliny alebo krátke pepitidy a len minimálne množstvo konzervantov. Sú vytvorené tak, aby ošetrovali špecifické nevyrovnanosti pleti (dehydratovaná, devitalizovaná, vrásčitá a/alebo seborrhoická pleť atď.). Séra môžu byť používané samostatne alebo v kombinácii s ďalšími sérami. Môžu byť tiež využívané pri prístrojovom ošetrení Remodeling Face ® pre optimalizáciu účinkou behom ošetrenia.

produkty Quintessential séra


Efekt: vyhladzuje epidermis.

Sérum Elastine Pure

Toto bio-sérum vyhladzuje epidermis, pomáha vyrovnávať stratu elasticity, a tiež redukuje vrásky a jemné ryhy. Doporučené pre všetky typy pleti. Ideálne pre ošetrenie prvých vrások aj mimických vrások v okolí očí a úst.


Efekt: vyhladzuje epidermis.

Sérum Elastine Marine

Bio-marin sérum vyhladzuje epidermis, pomáha vyrovnávať  stratu elasticity pleti a tiež redukuje vrásky a jemné ryhy. Doporučené pre všetky  pleti, dobre ho znáša seboroická pleť. Ideálne pre ošetrenie prvých vrások ako aj vrások v okolí očí a úst.


Efekt: pôsobí proti fenoménu glykácie.

Sérum A-Glyca

Udržuje  integritu elastínových a kolagénových vlákien a redukuje známky starnutia, spevňuje a rozjasňuje pleť.


Efekt: sťahuje póry.

Sérum Dermopore

Čistiace a vyrovnávace ošetrenie bolo vyvinuté ako reakcia na špecifické problémy hyper-seboroickej  aknóznej  a/alebo hyper-keratinizovanej pleti s rozšírenými pórmi. Zlepšuje textúru pleti, sťahuje póry, redukuje lesk pleti a zjednocuje jej odtieň.


Efekt: tonizuje pleť a sťahuje póry.

Sérum Collagene Natif

Spevňujúce a vypínacie bio-sérum. Kolagén je výborná spevňujúca látka. Sťahuje póry pleti a obnovuje kontúry tváre. Doporučené pre všetky typy pleti a zvlášť pre dehydratovanú, málo tonizovanú pleť alebo pre hrubú pleť s rozšírenými pórmi.


Efekt: spevňuje pleť a sťahuje póry.

Sérum Collagene Marin

Spevňujúce a napínacie s bio-marin sérum. Sťahuhe póry pokožky a obnovuje kontúry tváre. Doporučené pre všetky typy o pleti, dokonca aj pre krehkú pleť, ideálne pre dehydratovanú pleť a vynikajúce pre vrásky na krku a dekolte.


Efekt: spevňuje a tonizuje pleť.

Sérum Splénodermine

Intenzívne spevňujúce a tonizujúce bio-sérum pomáha urýchľovať bunkovú obnovu. Doporučené pre zvädnutú, devitalizovanú pleť.

Efekt: hydratuje a revitalizuje pleť.

Sérum Extraits Tissulaires

Hydratačné a revitalizačné bio-sérum vyhladzuje pleť vystavenú stresu a pripravuje ju pre intenzívnejšie ošetrenie. Doporučené pre všetky typy pleti, dokonca aj pre reaktívnu alebo seboroickú pleť. Ideálne pre mladú pleť.

Efekt: zjednocuje pleť.

Sérum Amniotique E.

Intenzívne revitalizačné a upokojujúce bio-sérum je doporučené pre všetky typy pleti. Ideálne je pre pleť vystavenú stresu, devitalizovanú, dehydratovanú a/ alebo citlivú.

Efekt: intenzívna hydratácia.

Sérum Colostrum Pur

Intenzívne hydratujúce bio-sérum obsahujúce mliečne proteíny, ktoré zvyšujú prirodzenú obranyschopnosť pleti a zlepšujú jej elasticitu. Poskytuje prvú pomoc dehydrovanej, vädnúcej pleti. Doporučené pre veľmi suchú a devitalizovanú pleť.

Efekt: spevňuje a tonizuje pleť.

Sérum VG tensil

Sérum Sérum VG tensil je spevňujúce rastlinné sérum. Skladá sa z pšeničných proteínov, ktoré tonizujú pleť. Doporučené pre zvädnutú devitalizovanú a / alebo hrubú pleť. Ideálne pre kombinovanú a /alebo seboroickú pleť.

Efekt: zjednocuje "udusenú" pleť.

Sérum Oligo-Protéines Marines

Bio-marin sérum posilňuje a revitalizuje pleť, pomáha stimulovať jej prirodzené funkcie a zjednocovať ju. Poskytuje prvú pomoc pre pleť vystavenú stresu. Doporučené pre devitalizovanú zvädnutú pleť s nedokonalosťami. Ideálne pre ,,udusenú " pleť fajčiarov.

Efekt: vyrovnáva a čistí pleť.

Complexe Iribiol

Vyrovnávacie sérum pomáha regulovať sekréciu mazu a sťahuje póry. Je vyrobené z výťažkov kosatca florentského a zinku a je vhodné pre ošetrenie nedokonalostí pleti. Doporučené pre pleť s nedokonalosťami a/alebo pleť kombinovanú a seboroickú pleť.

Efekt: revitalizuje a tonizuje pleť.

Sérum Placenta

Obnovujúce sérum pomáha redukovať nedokonalosti pleti, rozjasňuje kontúry očného okolia a obnovuje elasticitu a tonus epidermis. Doporučené pre pleť s nedokonalosťami a/alebo seboroickú pleť.
Fáza ošetrenia - tvar a dekolt
Fáza ošetrenia

Targeted Serums

Niektoré Skin Instants ® môžu trpieť dočasnou disbalanciou, ktorá vyžaduje precízne ošetrenie s okamžitým a dlhodobým efektom. Toto je dôvod prečo Biologique Recherche vyvinulo novú generáciu sér tzv. Targeted Serums. Ich zloženie, phytobiologické a biotechnologické aktívne ingrediencie cielene riešia dôvody a dôsledky disfunkcie pleti. Nové séra z tejto generácie sú určené pre reaktívne a citlivé Skin Instants a rovnako tak aj Skin Instants ® postrádajúce lipidy, alebo stresované extrémnymi klimatickými podmienkami ako je sucho alebo extrémny mráz.

produkty Targeted Serums


Efekt: redukuje citlivosť pleti.

Serum Biosensible

Obnovujúce a upokojujúce sérum posilňuje epidermis a redukuje citlivosť pleti. Rekondičné ošetrenie po invazívnom lekárskom, alebo kozmetickom zákroku. Doporučené pre citlivú Skin Instant.


Efekt: redukuje začervenanie (rosacea, couperose) a pôsobí preventívne proti vytváraniu nových krvných vlásočníc.

Sérum Erythros

Ideálne pre ošetrenie pleti, postihnutej rosacea alebo couperose. Aplikujte ako intenzívnu 3mesačnú kúru.


Efekt: stimulačný a ochranný kokteil.

Coctail d'Actifs Régénérants

Kokteil aktívnych ingrediencií s použitím najnovších biotechnológií a vitamínov, určený pre hĺbkovú stimuláciu. Redukuje jemné vrásky a linky, stimuluje bunkovú regeneráciu. Chráni pleť  pred negatívnymi účinkami voľných radikálov. Zlepšuje tonus a textúru pleti. Doporučené pre veľmi devitalizovanú Skin Instant.


Efekt: ochranné, obnovujúce, lipidy dodávajúce sérum.

Serum T.E.W.L.

"Autentický  lipidový plášť ". Sérum, obnovujúce lipidový plášt. Vhodné do extrémnych podmienok (zima, nízka vlhkosť vzduchu. Predchádza pocitu pnutia, ktoré zvyčajne sprevádza suchú pleť . Prevencia jemných vrások,  spôsobených povrchovou dehydratáciou. Doporučené pre lipidy postrádajúce Skin Instant.


Efekt: renovuje, regeneruje a napráva.

Sérum 3R

Pri prvých známkach starnutia stimuluje toto preventívne a korektívne ošetrenie vnútorný regeneratívny potenciál epidermis. Kombinácia 12 exfoliačných anti-oxidačných, spevňujúcich, proti zápalových a hydro-lipidový film obnovujúcich aktívnych ingrediencií napráva nedostatky, spôsobené predčasným starnutím. Ideálne pre devitalizovanú a/alebo zrelú Skin Instant.


Efekt: rozjasňuje a zosvetľuje odtieň pleti a redukuje pigmentové škvrny.

Sérum PIGM 400

Zloženie produktu je obohatené o 2x koncentrovanejší zosvetľujúci účinok ako je tomu u Créme PIGM 400. Poskytuje super efektívny účinok na inhibíciu syntézy melanínu. Okrem iného je foto- protektívny a obsah anti-free radical faktorov spomaľuje proces starnutia. Sérum je odporúčané pre pigmentovanú a mdlú Skin Instant.


Efekt: obnovuje štruktúru a objem tváre.

Sérum Matriciel Visage

Pre ochabnutú Skin Instant, ztrácajúcu štruktúru a tonus. Sérum dodáva objem a zlepšuje tonus tkanív. Známky starnutia sú okamžite, viditeľne a dlhodobo redukované.

Fáza ošetrenia - tvar a dekolt
Fáza ošetrenia

Krémy Biologique Recherche

Krémy sa aplikujú na tvár, krk a dekolt a obsahujú pre pleť  vyvážené rastlinné, biologické a morské prvky. Podporujú účinky Quintessential Sér a chránia pleť  pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Krémy majú špeciálne zloženie, ktoré hydratuje, bez  toho, aby krém zanechával mastný film na pleti. Ľahko sa nanášajú a sú bohaté na aktívne látky, poskytujúce optimálne výsledky. Pracuje sa s malým množstvom. Väčšina kozmetických programov, okrem Biologique Recherche, zahŕňa dva odlišné typy krémov, jeden denný a druhý nočný. Naša ponuka zahŕňa tri druhy krémov: základné krémy, špecifické krémy a intenzívne krémy.

krémy


Efekt: tonizuje pleť.

Creme au Collagene Marin

Osviežujúci krém, bohatý na morské výťažky. Obnovuje prirodzenú krásu pleti, jej elasticitu a tonizuje epidermis. Doporučené pre zmiešanú pleť.


Efekt: prevencia proti vráskam, hydratuje a vyživuje epidermis.

Creme Elastine Marine

Tento krém predchádza vzniku vrások, drobných rýh obnovuje elasticitu epidermis. Doporučené pre normálnu a a/alebo dehydratovanú pleť.


Efekt: hydratuje, vyživuje a obnovuje hydrolipidový film pleti.

Creme VG Derm

Luxusný hydratačný krém, bohatý na ochranné rastlinné výťažky a regeneračné esenciálne mastné kyseliny. Posilňuje štruktúru epidermis a je výborný, ak sa nachádzate v prostredí, ktoré trvalo vysušuje pleť. Doporučené pre zrelú, dehydratovanú pleť a ideálny pre veľmi suchú pleť.


Efekt: hydratuje a revitalizuje pleť, vystavenú stresu.

Creme Hydravit's

Hydratačný krém obsahuje výťažky z kvasníc a termálnych rias. Rozjasňuje pleť a revitalizuje zvädnutú pleť. Doporučené pre dehydratovanú pleť.


Efekt: revitalizuje a čistí epidermis.

Creme Placenta

Tento krém revitalizuje a čistí mladú  pleť. Doporučené pre zmiešanú pleť so sklonom ku seboroickej.


Efekt: revitalizuje pleť, vystavenú stresu a upokojuje ju.

Creme Echinoderm au Complexe Bio-marin

Energizujúci morský krém tonizuje epidermis a zjednocuje pleť. Doporučené pre všetky typy pleti.


Efekt: revitalizačný a regeneračný krém.

SKW Creme GS 99

Revitalizačný a regeneračný Creme GS Toto 99 rozjasňuje pleť , tonizuje a hydratuje epidermis. Ideálny pre zimné obdobie, kedy stimuluje ochranné funkcie pleti. Doporučený pre devitalizovanú a stresovanú pleť, ideálny pri prvých známkach starnutia.


Efekt: Zosvetľuje pigmentové škvrny a zjednocuje odtieň pleti.

Creme PIGM 400

Toto fyziologické ošetrenie obsahuje koncentrát aktívnych ingrediencií,
ktoré zosvetľujú a chránia pleť, pôsobia preventívne proti vzniku nových pigm. škvŕn. Creme PIGM 400 rešpektuje epidermis, redukuje pigmentové nedokonalosti a zabraňuje vzniku nových pigm. škvŕn.


Efekt: zjednocuje a chráni pleť.

Emulsion Gel Biosensible S.R.

Vytvorene pre prirodzene citlivú pleť. Hypoalergénne fluidum obsahuje  koncentrované hydratačne aktívne faktory, získané najnovšími biotechnológiami, ďalej esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a antioxidanty. Doporučené pre dehydratovanì, stresovanú a citlivú Skin Instant®. Nepoužívať v prípade seboroickej pleti.


Efekt: zjednocuje a chráni pleť.

Èmulsion Gel Biosensible

Vytvorené pre prirodzene citlivú pleť. Hypoalergénne fluid obsahuje koncentrované hydratačne aktívne ingrediencie a pleť upokojujúce faktory, získané najnovšími biotechnológiami, ďalej esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a antioxidanty. Doporučené pre dehydratovanú stresovanú a citlivú Skin Instant ®. Nepoužívať v prípade seboroickej pleti.


Efekt: rozjasňuje a zmatňuje pleť a zanecháva ju sviežu a rozžiarenú.

Creme Dermopurifiante

Čistiaci krém redukuje začervenanie, spôsobené akné a reguluje produkciu mazu. Chráni epidermis proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ponúka účinné ošetrenie seboroickej pleti bez vysušovania epidermis. Doporučené pre nevyrovnanú a / alebo citlivú pleť.


Efekt: upokojuje a zjednocuje pleť.

Creme Verte Espoir

Upokojujúci a vyrovnávací krém obsahuje vysoké koncentrácie obnovujúcich rastlinných výťažkov, ktoré revitalizujú epidermis. Doporučené pre reaktívnu pleť.


Efekt: chráni, upokojuje, pôsobí proti tmavým kruhom pod očami.

Creme Contour des Yeux Biosensible

Veľmi dobre znášaný, vysoko efektívny krém pre citlivé a devitalizovanej očné okolie, chráni, vyhladzuje, redukuje tmavé kruhy pod očami a jemné linky vďaka kombinácii aktívnych ingrediencií.


Efekt: účinne chráni dehydratovanú pleť očného okolia.

Creme Contour des Yeux

Krém je bohatý na morský elastín a polynenasýtené mastné kyseliny. Jeho zamatovo jemné zloženie zdokonaľuje pružnosť epidermis a hydratuje a tonizuje očné okolie.


Efekt: vyhladzuje a tonizuje očné kontúry a redukuje vačky pod očami.

Creme Contour des Yeux VIP 02

Krém, unikátny svojou okysličujúcou a hydratačnou formulou, kombinujúcou polynenasýtené mastné kyseliny so špecifickým okysličujúcim komplexom Biologique Recherche, a tak pomáha redukovať vrásky a rozjasňovať pohľad.


Efekt: Hydratačný a ochranný krém

Creme UVA

Posilňuje elasticitu pleti počas vystaveniu slnečnému žiareniu. Chráni pleť  pred negatívnymi účinkami chemikálií v opaľovacích krémoch. Upokojuje pleť. Odporúčaný pre všetky typy pleti, ideálny pre citlivú a reaktívnu.


Efekt: regeneračný, upokojujúci a vyživujúci balzam na pery.

Biokiss

Regeneračný balzam s obsahom bambuckého masla, včelieho vosku a mimózy chráni pery pred nepriaznivými vplyvmi prostredia (vietor, mráz, slnko). Obnovuje hydrolipidový film na epidermis a posilňuje tak funkciu kožnej bariéry. Hydratuje, upokojuje, regeneruje, reštrukturuje a viditeľné obnovuje epidermis. Poskytuje perám pocit komfortu ihneď po aplikácie a následne počas celého dňa. Vhodný pre celú rodinu v priebehu celého roka.


Efekt: vyhladzuje a redukuje vrásky v okolí očí a pier.

Créme Contour Yeux et Lévres Biofixine

Liftingový anti-age krém, vytvorený pre jemnú pokožku očného okolia a pier. Vďaka množstvu anti-age aktívnych ingrediencií redukuje vrásky a vracia očiam krásu.


Efekt: obnovuje kontúry tváre a spevňuje pleť.

Creme MSR-H

Intenzívny skrášľujúci krém rozjasňuje a osviežuje starnúcu pleť  vďaka formule kombinujúcej výťažky zo sladkých zemiakov a sóje so špecifickým okysličujúcim komplexom Biologique Recherche, ktorý tonizuje a reštrukturalizuje epidermis. Je ideálny pre nedokonalosti spôsobené starnutím a menopauzou. Doporučený pre zrelú pleť.


Efekt: intenzívne spevňuje a tonizuje epidermis.

Creme Splendide

Krém je bohatý na energizujúce aktívne látky, vrátane vysoko účinného exkluzívneho rastlinného komplexu Biologique Recherche a výťažku z kvasníc. Pleť je viditeľne spevnená už po prvom použití. Doporučený pre zrelú, málo tonizovanú pleť.


Efekt revitalizuje epidermis a sťahuje rozšírené póry.

Creme Amnios

Omladzujúci, osviežujúci krém, bohatý na bunkové oligopeptidy, zdokonaľuje štruktúru pleti a obnovuje tak jej prirodzenú krásu. Doporučený pre normálnu alebo kombinovanú pleť so sklonom k ​​seboroickej.


Efekt: revitalizuje epidermis.

Creme Grand Millésime

Revitalizujúci skrášľujúci krém kombinuje bunkové výťažky a vysoko účinný fyto-biologický antioxidačný komplex, k omladeniu pleti na každodennej báze. Doporučený pre devitalizovanú pleť.


Efekt: rozjasňuje a tonizuje pleť a poskytuje prirodzenú ochranu epidermis.

Creme VIP 02

Revolučná kombinácia regeneračných látok a špecifického okysličujúceho komplexu Biologique Recherche robí z tohto okysličujúceho krému, bojujúceho proti vplyvom znečistenia, produkt pôsobiaci na okamžité ozdravenie pleti. Doporučený pre unavenú, devitalizovanú pleť.


Efekt: dodáva lipidy, chráni, obnovuje, hydratuje.

Creme Dermo-RL

Kompletné rekondičné a obnovujúce ošetrenie. Obohatený o lipidy dodávajúci extrakt z čiernych ríbezlí, omega 3 a 6 kyseliny a olej z hroznových jadierok, NMF, kyselinu hyalurónovú. Doporučený pre lipidy nemajúcu a dehydratovanú Skin Instant®. Neaplikovať na pleť so sklonom k seboroickej.


Efekt: reštrukturalizuje a tonizuje epidermis.

Creme Métamorphique

Krém bohatý na revitalizačné a ochranné látky, ktoré znovu pleť rozžiaria a vypnú. Doporučený pre zrelú, málo tonizovanú, devitalizovanú pleť.


Efekt: revitalizuje a dezinfikuje pleť a zanecháva ju zdravo rozžiarenú.

Creme aux Acides de Fruits

Jeho zamatové zloženie zjemňuje a čistí pleť unikátnou kombináciou rekonštituovaného prirodzeného hydratujícího faktoru NMF a komplexu ovocných kyselín. Tento krém okamžite rozjasňuje pleť. Doporučený pre pleť devitalizovanú povädnutú alebo vystavenú stresu.


Efekt: vyhladzuje a redukuje vrásky a drobné ryhy.

Creme Biofixine

Krém vyhladzujúci prvé vrásky je doporučený pre všetky typy pleti, akonáhle sa objavia drobné ryhy.


Efekt: obnovuje hydro-proteo-lipi- dovú vrstvu epidermis, hydratuje a zabraňuje dehydratácii.

Émulsion Originelle Régénérante

Zloženie krému kombinuje esenciálne mastné kyseliny a rastlinný komplex, vytvárajúci jemnú hydratačnú emulziu, ktorá zabraňuje vysušovaniu pleti a upokojuje epidermis. Doporučená pre jemnú a alebo dehydratovanú pleť.


Efekt: vyživuje, reštrukturalizuje a tonizuje pleť.

Creme ADN Elastine Marine Collagene Marin

Tento krém bojuje proti starnutiu použitím prepracovanej kombinácie štruktúru tvoriacich proteínov (kolagénu a elastínu) a DNA výťažkov. Obnovuje prirodzené kontúry tváre. Doporučený pre zrelú, suchú pleť.


Efekt: tonizuje, hydratuje, chráni a zjemňuje pleť.

Gel ADN Silkgen

Osviežujúci, hydratačný gél je vyrobený novou metódou kombinujúcou DNA a reštrukturalizačné aminokyseliny hodvábnych proteínov, ktoré uchovávajú epidermis hydratovanú. Pleť je ihneď svieža, rozžiarená a hodvábne hladká. Je ideálny pre tých, ktorí často cestujú a sú vystavení prostrediu vysušujúcemu pleť, alebo na použitie po plastických operáciách. Doporučený pre všetky typy pleti.


Efekt: chráni, regeneruje a revitalizuje epidermis.

Creme Masque Vernix

Creme Masque Vernix obnovuje a poskytuje epidermis efekt ,, druhého narodenia". Inšpirovaný ochrannou vrstvou novorodencov po pôrode (vernix = mázok), napodobňuje jeho originálne zloženie. Obsahuje vybrané aktívne ingrediencie, bohaté na lipidy, proteíny a antioxidačné peptidy.

Fáza ošetrenia - tvar a dekolt
Fáza ošetrenia

LA GRANDE CREME

Biologique Recherche predstavuje úplnú inováciu vo svete profesionálnej kozmetiky - La Grande Creme cieli na všetky javy súvisiace so starnutím pokožky. Pôsobí na expresiu génov podielajúcich sa na procese kožného starnutia a podporuje unikátnu bunkovú regeneráciu a rast. Spoločnosť Biologique Recherche identifikovala unikátny EpigenActiv © , peptid pôsobiaci na receptory epidermálneho rastového faktoru (EGF), nepostrádatelného k regenerácii tkanív a recyklácii znehodnotených proteínov.

Fáza ošetrenia - tvar a dekolt
Fáza ošetrenia

Slnečné produkty

Slnko, najväčší nepriateľ pleti? Po štyroch rokoch výskumu, uvádza Biologique Recherche na trh novú, efektívnu a jemnú metódu, zameranú na podporu a ochranu pleti, vystavenej slnečnému žiareniu. Metódu, chrániacu pleť pred účinkami, ktoré môžu byť mimoriadne škodlivé, ak nie je k pleti pristupované s rešpektom.

Inovatívna metóda spočíva v troch krokoch: Príprava, Ochrana a Obnova, ktoré zaisťujú 3 cielené produkty - Préparation U.V., Protection U.V. a Réparation U.V., aplikované pred, v priebehu a po opaľovaní.

Préparation U.V. pripravuje pleť na vystavenie slnečnému žiareniu. Stimuluje prirodzené opálenie, pôsobí preventívne proti predčasnému starnutiu a vzniku pigmentových škvŕn.

Protection U.V. je formula na báze ,, "Triple Shield Complex©"  - exkluzívny, 100% prírodný, ochranný Biologique Recherche krém s SPF 25, bez nano-častíc. Chráni epidermis pred UVA, UVB a IR-infračerveným žiarením. Je foto-stabilný a vodeodolný. Ide o prelom v starostlivosti o pleť vystavenú slnku a svetovú premiéru.

A na záver, Réparation U.V. - komplex, bohatý na aktívne ingrediencie, ktorého cieľom je upokojenie a regenerácia pleti po opaľovaní a zároveň oddiaľujúci známky starnutia.

Slnečné produkty bližšie


Efekt: Príprava na vystavenie pleti slnečnému žiareniu.

Préparation U.V.

Préparation U.V. stimuluje prirodzené opálenie a pripravuje pleť na opaľovanie. Pomáha prechádzať vzniku pigmentových škvŕn a vďaka anti-oxidačnému účinku spomaľuje starnutie pleti. Odporúčaný pre všetky typy Skin Instant®.


Efekt: Ochranný krém SPF 25.

Protection U.V.

Vďaka synergii medzi 100% prírodnými minerálnymi filtrami bez nano-častíc a inovatívnymi botanicky aktívnymi ingredienciami pomáha Protection U.V. chrániť epidermis pred škodlivými účinkami UVA, UVB a IR (infrared) žiarenia. Doporučený pre všetky typy Skin Instant®. Vode odolný. Fotostabilný. Dermatologicky testovaný.


Efekt: Upokojujúce after-sun lotion.

Réparation U.V.

Vďaka zloženiu, bohatému na hydratačné lipidy a protizápalové botanicky aktívne ingrediencie, upokojuje a regeneruje Réparation U. V. pleť po opaľovaní. Spomaľuje proces starnutia pleti, vďaka vysokému obsahu antioxidantov. Doporučené pre všetky Skin Instant®.

Fáza ošetrenia - tvar a dekolt
Fáza ošetrenia

Finishing Serums

Tieto séra sa používajú v záverečnej fáze a majú veľmi špecifické zloženie. Sú sofistikované a luxusné a ich precízne zloženie poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci účinok. Môžu sa nanášať tak pod krémy ako aj na ne, aby pleti dodali prirodzenú sviežosť a lesk. Tieto prvotriedne produkty obsahujú rastlinné výťažky s rôznymi vlastnosťami, vitamíny, antioxidanty, kyselinu hyalurónovú ale aj silné hydratačné a okysličujúce výťažky DNA. Finishing séra taktiež stabilizujú účinok produktov použitých počas fázy  ošetrenia. Vytvárajú výborný podklad pod make-up a sú vhodné nielen pre každodenné použitie, ale aj pre použitie pri zvláštnych príležitostiach. Finishing séra predlžujú a chránia účinky produktov starostlivosti o pleť  Biologique Recherche.

viac finishing sérach


Efekt: jemnejšie ako mikroihličky...

Sérum Yall-02
Elixir de Fraicheur repulpant

Toto sérum je novým projektom, založeným na nanotechnológii a okysličujúcich vektoroch, ktoré poskytuje intenzívne ošetrenie a okamžitý účinok, ktorý sa predlžuje pravidelnou aplikáciou. Tento regenerujúci a pleti na objeme pridávajúci elixír  je vysoko účinným produktom, bojujúcim proti starnutiu, bohatý na kyselinu hyalurónovú a antioxidačné rastlinné výťažky, ktoré obnovujú a chránia epidermis. Odporučené pre všetky typy dehydrovanej pleti.


Efekt: regeneruje epidermis.

Complex Royal

Obnovuje krásu pokožky vďaka super cieleným hydratačným revitalizačným a regeneračným aktívnym ingredienciám. Od prvej aplikácie je pleť hladšia a žiarivejšia. Doporučené pre zrelú a devitalizovanú Skin Instant®.

Renovateur 14

Efekt: revitalizuje epidermis.

Renovateur 14

Revitalizačné sérum odporúčané pre mdlú a devitalizovanú Skin Instant. Posilňuje pevnosť pokožky a zjasňuje jej odtieň.


Efekt: regeneruje a tonizuje epidermis, zanecháva pokožku okamžite vypiněnou a pleť uvoľnenú a sviežu.

Sérum Grand Millésime
Elixir Hors du Temps

Toto sérum je bohaté na revitalizujúce, antioxidačné látky a kyselinu hyalurónovú. Okamžite pleť  rozjasňuje a omladzuje. Je považované za elixír mladosti, krásy a šarmu, ktorý bojuje proti známkam starnutia. Doporučené pre všetky typy pleti.


Efekt: okamžite zjednocuje pleť a zanecháva ju hladšiu a pružnejšiu.

Silk Plus
Elixir de douceur

Toto hydratačné, vyhladzujúce sérum obsahuje vysoké koncentrácie regeneračných látok, kyselinu hyalurónovú, výťažky z uhorky a hodvábu, ktoré vyhladzujú pleť  a zanechávajú ju hodvábne jemnú na dotyk. Doporučené pre všetky typy pleti.


Efekt: redukuje známky únavy, rozjasňuje pleť a zanecháva ju hladšiu a viditeľne krajšiu.

Fluide VIP 02
Elixir City Zen

Výborná a unikátna formula obsiahnutá v tomto sére zachytáva kyslík na povrchu pleti, vytvára tak prostredie, ktoré stimuluje prirodzené funkcie epidermis. Toto okysličujúce, hydratačné a nepriaznivým vplyvom znečistenia brániace sérum chráni pleť po celý deň pred nepriaznivými vplyvmi mestského prostredia. Jeho unikátne zloženie obsahuje revitalizujúce látky, výťažky z hodvábu a špecifický okysličujúci komplex Biologique Recherche, ktorý obnovuje zdravie pleti. Doporučené pre všetky typy pleti.


Efekt: Sérum s najbohatším zložením, zanechávajúce pleť vyplnenú, tonizovanú a žiariacu.

Le Grand Sérum

Exkluzívne sérum funguje ako vylepšujúci elixír, ktorý dodáva pleti výnimočné výsledky objem, tonus a žiarivý odtieň. Le Grand Sérum je čistý koncentrát starostlivosti o pleť, zaisťujúce jej dlhodobé rozžiarenie. Sérum nadčasovosti okamihu.
Fáza ošetrenia - tvar a dekolt