Produkty na ošetrenie tela

ilustračné foto
Príprava, čistenie a detoxikácia epidermis vedúca k obnove jej prirodzenej regeneračnej funkcie.

Inicializačná fáza pre telo

Inicializačná fáza je podstatnou časťou programu starostlivosti o telo a maximalizuje účinky špecifických ošetrení. Pôsobením na ochranu a obnovu epidermis sa zlepšuje celková kvalita a funkcia pleti. Epidermis je dynamická štruktúra, ktorá hrá hlavnú úlohu v obrannom systéme tela. Často našu pleť zanedbávame, schovávame ju pod oblečenie a nevenujeme ju pravidelnú starostlivosť, hoci aj ona má špecifické potreby. Z prirodzených a fyziologických dôvodov je epidermis tela, s výnimkou dekoltu a chrbta, viac náchylná k dehydratácii ako pleť  tváre;  na tele je oproti tvári nižšia hustota mazových žliaz. S pribúdajúcim vekom klesá kohézia buniek, intenzita procesov prirodzenej exfoliácia a bunkovej obnovy. Bunky epidermis sú menej kvalitné a ochranná bariéra sa postupne rozpadá. Starostlivosť o telo Biologique Recherche kombinuje produkty a procedúry, ktoré sú vyvinuté tymi istými expertami a sú, rovnako ako pri tvári, s dôrazom na individuálny prístup k riešeniu problémov pleti.

Ošetrenia starostlivosti o telo detoxikujú, obnovujú kontúry tela a tonizujú telo, aby bola dosiahnutá vyvážená silueta, hladká pleť, ľahké nohy a tonizovaný zadok.

Spoznajte produkty inicializačnej fázy pre telo

telo - ilustračné foto

Efekt: jemne exfoliuje a vyrovnáva epidermis.

Lotion P50 Corps*

Základom sú rovnaké princípy ako u Lotion P50 Visage, ktoré sú však prispôsobené starostlivosti o telo. Použitie P50  je podstatným krokom pre prípravu epidermis. Lotion P50 Corps je bohaté na poly-alfa-beta-hydroxy kyseliny, výťažky zo žihľavy a citróna. Jemnou exfoliáciou tonizuje a vyrovnáva pH pleti a pripravuje telo na ďalšie ošetrenie.


Efekt: zoštíhľuje, odbúrava tuk a eliminuje prebytky vody .

Booster Minceur

Booster Minceur je jedna z častí zoštíhľujúceho ošetrenia, určený na naštartovanie slimming efektu a zvýšenie účinkov následne aplikovaných telových krémov. Je bohatý na enzýmy vrátane lipázy. Zloženie výrobku podporuje odbúravanie tukov a redukciu objemu. Eliminuje prebytky vody. Vytvorené špeciálne pre profesionálne použitie v Biologique Recherche kabínach.


Efekt: znovu modeluje krivky tela, regeneruje a tonizuje pleť.

Lift Corps*

Toto ošetrenie je nevyhnutnou súčasťou kúry, ktorá znovu modeluje krivky tela. Lift Corps exfoliuje, spevňuje a tonizuje epidermis. Skladá sa z púdru bohatého na kyseliny a diatomy) az tekutej zložky (bohaté na výťažky z hodvábu. Lift Corps sa aplikuje za použitia špecifickej masážne techniky používané iba v salónoch Biologique Recherche. Ošetrenie je vhodné pre prípravu a obnovu pleti pred a po lete alebo ako súčasť spevňujúceho ošetrenia.


Efekt: čistí, exfoliuje, tonizuje.

Gommage P50 Corps

Luxusný gél, obsahujúci Lotion P50. Obsahuje prírodné zrnká a je vytvorený, aby efektívne exfolioval a stimuloval epidermis na celej ploche tela. Obsahuje hydratačné zložky ako napr. kyselinu hyalurónovú a tiež esenciálne mastné kyseliny, ktoré obnovujú pleť a stimulujú bunkovú obnovu. Ošetrenie zanecháva vašu pleť hladkú, žiariacu, jemnú a pripravenú na aplikáciu ďalších produktov Biologique Recherche.


Efekt: Eliminuje prebytok mazu bez podráždenia a dehydratácia epidermis.

Masque Bain de Plantes

Vďaka 13 aktívnym ingredienciám poskytuje masque Bain de Plantes jemný čistiaci efekt a pomáha regulovať prebytok mazu. Epidermis je po ošetrení vyrovnaná a hĺbkovo vyčistená.


Efekt: vyhladzuje, redukuje pigmentové škvrny, posilňuje nechty a stimuluje ich rast.

Masque Gommage Mains

Exfoliuje a zjednocuje pokožku keratinizovaných suchých alebo dehydratovaných rúk. Je bohatá na hydratačné, čistiace a zosvetľujúce aktívne ingrediencie ako sú kys. hyalurónová a extrakty z lopúcha, štiavu a citróna.


Efekt: čistí a dezinfikuje pleť a zanecháva ju rozžiarenú.

Gel d'Algues*

Rozjasňuje a zjednocuje pleť a jemne obnovuje štruktúru pleti. Doporučený pre pleť s nedokonalosťami.


Efekt: zjemňuje, revitalizuje a tonizuje pleť.

Gel d'Algues aux Huiles Essentielles MC 110*

Detoxikačný, energizujúci gél, obsahujúci esenciálne oleje z tymiánu, mäty, cyprušteka a citróna, stimuluje, čistí a dezinfikuje epidermis. Fyto planktón v komplexe MC 110 tonizuje spojivové tkanivo. Celkový telový zábal vás naplní pocitom blaha a relaxácie. Doporučený pre riešenie adi-pozity a celulitídy, kombinovanej s opuchnutou pleťou.


Efekt: čistí, dezinfikuje a remineralizuje pleť.

Algues Auto-Chauffantes *

Samozahrievacie riasa odstraňuje odumreté bunky a obnovuje štruktúru pleti. Obsahuje morskú soľ, ktorá stimuluje, detoxikuje a remineralizuje epidermis.

BODY CARE PRODUKTY * iba pre profesionálne použitie
Fáza ošetrenia

Telové oleje a séra

Biologique Recherche ponúka celý rad špecifických olejov a komplexov vytvorených tak, aby ošetrovali, obnovovali a zachovávali krásu pleti. Môžu sa používať samostatne alebo v kombinácii s krémami, aby stimulovali účinky ich aktívnych látok. Ihneď sa vstrebávajú a nezanechávajú na pokožke žiadny mastný film.

produkty pre ošetrenie tela - oleje a séra


Efekt: zabraňuje ochabovaniu dermo-epidermálneho matrixu.

Sérum Matriciel

Spevňujúce sérum prechádzajúce ochabovaniu dermo-epidermálneho matrixu vďaka stimulácii syntézy proteínov elastínových a kolagénových vlákien. Posilňuje elasticitu a vyhladzuje nerovnosti pokožky. Balenie v spreji uľahčuje cielenú aplikáciu (dekolt, vnútorné strany stehien a paží a penetráciu aktívnych ingrediencií. Doporučené pre Skin Instant® nemajúcu tonus.


Efekt: zanecháva pleť pružnú, krásnu a hodvábne jemnú.

Huile Bénéfique

Zjemňuje vonkajšiu vrstvu epidermis a vytvára bohatý film ochranných ingrediencií, zabraňujúcich dehydratácii. Doporučené pre všetky opálené, dehydrované Skin Instant ® nemajúce lipidy.


Efekt: opravuje a upokojuje pokožku.

Body Oxygénant

Obnovujúce regeneračné a upokojujúce ošetrenie bohaté na kukuričný olej a Specific Biologique Recherche okysličujúci komplex. Vyhladzuje pokožku a bojuje s prejavmi celulitídy na každodennej báze. Odporúčané pre všetky Skin Instant®, ideálny pre ošetrenie "pomarančovej pleti" a popálenín od slnka.


Efekt: tonizuje a zjemňuje pleť a viditeľne redukuje bruško.

Huile Sous-Ombilicale

Stimuluje vylučovanie toxínov a prebytkov vody, pomáha redukovať bruško. Obsahuje zmes esenciálnych olejov z cédra, borievky, borovice a klinčekov a je vytvorený tak, aby o dvodňoval, detoxikoval a revitalizoval špecifické partie.


Efekt: tonizuje a aktivuje výmenu.

Huile Dermotonique

Tonizujúci telový olej aktivuje výmenu a redukuje pomarančovú kožu. Doporučený pre všetky typy pleti. Je ideálny pre ovisnutú kožu po rapídnom znížení váhy.


Efekt: odstraňuje celulitídu a efekt "pomarančovej" pokožky.

Lipogen AC

Anti-celulitídny telový olej redukujúci celulitídu. Viditeľne zlepšue vzhľad pomarančovej "pokožky. Zloženie bohaté na koncentrované aktívne ingrediencie spevňuje a tonizuje pleť.


Efekt: odstraňuje pocit "ťažkých nôh"

Huile Jambes Lourdes

Zloženie, bohaté na esenciálne oleje z cyprušteka, gáfru, šalvie, mäty a rozmarínu, poskytuje nohám pocit sviežosti a pohody.


Efekt: relaxácia, odbúranie napätia a naplnenie pocitom vnútorného pokoja.

Huile Détente

Toto antistresové ošetrenie je bohaté na levanduľové a Palmarosa esenciálne oleje, ktoré sú cenené pre ich upokojujúce účinky. Zrelaxuje vás a odbúrava pocit ťažkých nôh. Keď sa používana na večer, napomáha  pokojnému a regenerujúcemu spánku.

Fáza ošetrenia - telo
Fáza ošetrenia

TELOVÉ KRÉMY

Elementárne ošetrenie, ktoré zlepšujú stav a tvar tela a zanechávajú ho oveľa krajšie.

Počas tejto základnej fázy je cieľom ošetrenia dosiahnuť celkovú harmóniu, spevnenie a tonizáciu tela.

telové krémy


Efekt: regeneruje pleť a zanecháva ju vyživenú. Zabezpečuje obnovenie elasticity, jemnosti a oslňujúcej krásy.

Emulsion Originelle Régénérante Corps

Luxusné emulzia upokojuje a hydratuje pleť, chráni ju pred poškodením klimatickými vplyvmi. Doporučené pre všetky typy pleti.


Efekt: Okamžite a dlhodobo okysličuje a hydratuje.

Emulsion Corps VIP O2

Vďaka poskytnutiu dlhodobej hydratácie a ochrany pokožky zodpovedá zloženie Emulsion VIP O2 potrebám citlivej, devitalizovanej a čiastočne dehydrovanej pleti. Stimuluje obranný systém pokožky a zlepšuje jej hydro-lipidový film.


Efekt: vyrovnáva a tonizuje telo na každodennej báze.

Creme MSR-H Corps

Tento krém, bojujúci proti starnutiu, hydratuje, regeneruje a chráni pleť. Jeho bohaté vyživujúce zloženie obsahuje výťažky sladkých zemiakov a sóje a špecifický okysličujúci komplex Biologique Recherche. Pozdvihuje krásu zrelej pleti. Zanecháva štruktúru pleti spevnenú a zjednotenú.


Efekt: hydratizuje a obnovuje lipidovú vrstvu suchej, lipidy nemajúcej pleti.

Creme Dermo-RL Corps

Komplexné ošetrenie dodávajúce lipidy a hydratáciu a podporujúce ich prirodzenú syntézu. Ochranné a účinky krému z neho robia nepostrádateľného pomocníka pre lipidy nemajúcu, dehydratovanú a oslabenú Skin Instant®.


Efekt: upravuje siluetu a zjednocuje pleť.

Creme Amincissante Oxygénante MC 110

Tento krém okysličuje a stimuluje. Upravuje a tonizuje vďaka jeho zloženiu z komplexu esenciálnych olejov (tymián, citrón, cypruštek a mäta pieporná), ktorý vytvára termálny účinok, a tak stimuluje lokálnu mikrocirkuláciu. Tieto účinky zdôrazňuje bio rastlinný komplex, ktorý obsahuje výťažky z brečtanu, rias, prasličky a myrty. Pleť je okysličovaná špecifickým okysličujúcim komplexom Biologique Recherche, ktorý obsahuje kyslíkový faktor, dôležité esenciálne mastné kyseliny, ktoré obnovujú epidermálnu ochranu, aminokyseliny, bohaté hodvábne proteíny, ktoré rekonštituujú NMF (prirodzený hydratačný faktor). Doporučené pre všetky typy pleti. Je ideálny pre redukciu tukových ložísk, alebo pre poškodenú pleť (edémy, pomarančová koža atď.).

Efetkt: tonizuje, stimuluje a redukuje celulitídu a nahromadený tuk.

Creme Anti-C

Jemne exfoliuje, aktivuje mikrocirkuláciu a zlepšuje vzhľad pleti. Bohatý na lipolytické a spevňujúce aktívne ingrediencie, pôsobí tento krém súčasne zoštíhľujúcim a intenzívnym spevňujúcim efektom. Doporučené pre Skin Instant s plochami nahromadeného tuku. Pri aplikácii použite masážnu rukavicu Biologique Recherche.

Efekt: spevňuje a tonizuje ochabnuté, ovisnuté partie.

Creme Réparatrice Buste et Zones Sensibles

Tento krém tonizuje a chráni epidermis. Vďaka výnimočnému spevňujúcemu účinku je perfektný pre oblasť pŕs a ďalšie partie ako vnútornú stranu paží a stehien, ktoré zanecháva posilnené a vypnuté. Doporučené pre všetky partie, kde je koža ovisnutá a ochabnutá.

Efekt: cítite, že vaše nohy sú ľahšie. Je výborný na upokojenie bolesti svalov po fyzickej námahe.

Creme Défatigante

Creme Défatigante je bohatý na stimulačné a tonizujúce esenciálne oleje. Po jeho použití cítite, že vaše nohy sú ľahké a osviežené.


Efekt: Zjemňuje a redukuje vzhľad bielych strií.

Creme B-Stria

Inovatívne ošetrenie posilňujúce zložky dermis a súčasne stimulujúce epidermálnu obnovu pokožky postihnutej bielymi jazvami/ striami.

Efekt: Zjemňuje a redukuje vzhľad červených strií.

Creme R-Stria

Odporúčaný pre Skin Instants s červenými "zapálenými" striami. Stimuluje dermálnu obnovu a súčasne zlepšuje hrubý vzhľad pokožky a jej farbu.

Efekt: hydratuje, vyhladzuje, chráni a zjednocuje odtieň.

Emulsion Rénovatrice Mains

Táto ľahká hydratačná emulzia obnovuje hydro-lipidovú bariéru suchej, keratinizovanej a/alebo krehkej pokožky rúk. Poskytuje intenzívnu hydratáciu a výživu oslabenej pokožke rúk.

Efekt: opravuje poškodenú, pigmentovanú, dehydratovanú a lipidy nemajúcu pokožku rúk.

Emulsion Mains PIGM 400

Emulzia, bohatá na aktívne ingrediencie, redukujúca pigmentové škvrny, poskytuje pokožke rúk optimálny ochranný film proti externým vplyvom. Zloženie je prispôsobené špecifickým potrebám pigmentovanej a dehydrovanej pokožky.
Fáza ošetrenia - telo